Myrafest

DÜŞÜNÜRÜZ DÜŞLERİZ İŞLERİZ İZLERİZ GÖZLERİZ GİDERİZ GELİRİZ GETİRİRİZ YARATIRIZ YAKIŞIRIZ ÇAKIŞIRIZ TAKIŞIRIZ TAKILIRIZ DÜŞERİZ KALKARIZ KORKARIZ TASALANIRIZ TASARLANIRIZ TASARLARIZ TOPARLARIZ TOPARLANIRIZ TARTARIZ ARTARIZ ARTIRIRIZ SATTIRIRIZ ALDIRIRIZ ETKİLERİZ ETKİLEŞİRİZ BAKARIZ KATARIZ KATIŞTIRIRIZ ATIŞTIRIRIZ YATIŞTIRIRIZ YETİŞTİRİRİZ İTERİZ ÇEKERİZ KASARIZ KASILIRIZ GEVŞERİZ GEVELERİZ EVELERİZ ELLERİZ ELERİZ ALLARIZ PULLARIZ BÜYÜLERİZ CEZBEDERİZ İÇERİZ GÜZELLEŞİRİZ ÖZELLEŞİRİZ İLGİLENİRİZ BİLGİLENİRİZ OKURUZ OKUTURUZ CEVAPLARIZ DENERİZ YANILIRIZ AZMEDERİZ BAŞARIRIZ TANIMLARIZ TANITIRIZ YORULURUZ YORUMLARIZ SEÇERİZ DERLERİZ TOPLARIZ ÇIKARTIRIZ EKLERİZ ÇARPARIZ BÖLERİZ HESAPLARIZ KAVRARIZ KAVRULURUZ ATEŞLERİZ YANARIZ YAKARIZ YAYARIZ YAYILIRIZ YAZARIZ ÇİZERİZ ÇÖZERİZ HABERLEŞİRİZ KONUŞURUZ CANLANIRIZ HEYECANLANIRIZ COŞARIZ KOŞARIZ HOPLARIZ ZIPLARIZ ATLARIZ UÇARIZ KEŞFEDERİZ KEYFEDERİZ SEYREDERİZ SUSARIZ DİNLERİZ ANLARIZ PAZARLARIZ ALIRIZ VERİRİZ DESTEKLERİZ AŞARIZ TAŞARIZ TAŞIRIZ TAŞINIRIZ AŞINIRIZ ŞAŞIRIRIZ KAŞINIRIZ GIDIKLARIZ GÜLDÜRÜRÜZ SABAHLARIZ GECELERİZ GEZERİZ TOZARIZ AZARIZ AZALIRIZ ÇOĞALIRIZ ABARTIRIZ ŞIMARTIRIZ ŞIMARIRIZ BÖBÜRLENİRİZ ŞAKALAŞIRIZ SEVERİZ SEVİLİRİZ SEVİNİRİZ HÜZÜNLENİRİZ AĞLARIZ SIZLARIZ SÜZÜLÜRÜZ SÜZERİZ ÖLÇERİZ BİÇERİZ DİKERİZ BİLİRİZ BİLMEYİZ ÖĞRENİRİZ ARARIZ SORARIZ ÖVERİZ SÖVERİZ HELALLEŞİRİZ GÜVENİRİZ PAYLAŞIRIZ PARLATIRIZ ANLATIRIZ DİNLETİRİZ İZLETİRİZ ÇALIŞIRIZ ALIŞIRIZ ANLAŞIRIZ ANLARIZ AÇIKLARIZ AÇARIZ AŞARIZ AŞIRTIRIZ ŞAŞIRTIRIZ BURADAYIZ…

Myra’da yaptığımız iş, sosyal fayda reklamcılığıdır. Sosyal sorumluluk projeleri ve sivil toplum iletişimi alanlarında fikir, strateji, tasarım ve iletişim kampanyaları üretiriz.

Myra’da yaptığımız işi iyi bilir, hizmet verdiğimiz paydaşlarımızı ve iş ortaklarımızı iyi tanırız. İşimizi samimiyetle yapar, büyük iş/küçük iş ayrımı yapmayız. İlan tasarlarken de çok mecralı kampanya üretirken de kılı kırk yararız.

Myra’da, çarpıcı fikirleri ve kaliteli tasarımları yaratmak kadar hızla gerçekleştirmenin de önemini biliriz. Diğer yandan hızlı ama fikirsiz işler üretmeyiz. Çalışanlarımızın kişisel portföyüne giremeyecek işlerin müşteri sunumlarında yeri yoktur.

Myra’da en iyi fikirler, en iyi şekilde tasarlanır ve uygulanır. Hedefimiz en iyi fikri bulmak, en iyi tasarımı yapmak ve en iyi şekilde uygulamaktır. Bulana kadar arar, memnun olana kadar tekrar tasarlarız.

Myra’da en iyi bildiğimiz şey öğrenmektir ve Myra bir “öğrenen organizasyon”dur.

Myra’da unvan sahibi olmak, daha çok sorumluluk almak, daha çok çalışmak demektir. Ekiplerimizde bilgi ve deneyimlerimize göre görev ve unvanlar alır, sorumluluk üstleniriz.

Myra’da çevresindeki dünya için endişelenip meraklanabilen, insani ve sosyal duyarlılığı gelişkin insanlar çalışır. Sosyal fayda üreten şirket, kurum ve organizasyonlara destek veririz.

Myra’da din, dil, ırk ve cinsiyet kimliği ayrımı yapmayız. Doğaya, tarihsel ve kültürel dokuya zarar veren veya verilmesini meşru gören tavırlardan ve eylemlerden uzak durur, daha iyi bir gelecek için çalışırız.

Daha iyi bir deneyim için çerezleri kullanıyoruz.